domy energooszczędne i pasywne
 

Dom niskoenergetyczny

Arkada Domy Energooszczędne oferuje budowę domów niskoenergetycznych o EA 15-40 kWh/m²rok


Współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, specjalizującymi się w technologii budownictwa energooszczędnego i pasywnego, w których wszystkie projekty energooszczędne wykonywane są zgodnie z zasadami prawidłowego usytuowania budynku względem stron świata, formowania bryły, wstawiania przeszkleń, planowania funkcji pomieszczeń i zagospodarowania zieleni zewnętrznej.

Wykorzystując swoje długoletnie doświadczenie wykonawcze, gwarantujemy solidne wybudowanie budynku, eliminację mostków cieplnych, prawidłowe wykonanie izolacji, zachowanie szczelności przegród. Dzięki współpracy z naszymi partnerami możemy zaoferować Państwu najnowocześniejsze technologie (od okien, po kolektory słoneczne, rekuperatory itp.).

 

Dom energooszczędny projektProjekty domów energooszczędnychProjekty energooszczędne


W budowie domu niskoenergetycznego kluczem do sukcesu jest dokładne wypełnienie zaleceń projektowych, wykonawstwo na najwyzszym poziomie: staranne i z wykorzystaniem materiałów oraz elementów certyfikowanych, o odpowiednich parametrach.

Współczesne technologie oferuja nam całe mnóstwo rozwiązań. Należy zachować jednak zdrowy rozsądek i nie dać sie zwieść w gąszczu proponowanych rozwiązań, niekoniecznie nam niezbędnych. Aby zachowac zdrową proporcje pomiedzy nakładem inwestycyjnym a realnymi zyskami dzieki tym rozwiązaniom, aby nie obawiać się że pomimo genialnego projektu wykonawca coś przeoczy, dobrze jest powierzyć proces budowy domu energooszczędnego firmie takiej jak nasza.

Budownictwo niskoenergetyczne - Domy Energooszczędne

ul. Nowa 23 budynek C pok. 102, 05-500 Piaseczno, tel. (22) 754-72-56,
OfertaCo nas wyróżniaDlaczego wartoDom energooszczędnyDom niskoenergetyczny
Dom pasywnyOpis technologiiWycena projektówPrawoKontakt
Copyright © 2008-2016 Arkada Domy Energooszczędne. All rights reserved.